Gratis verzending vanaf € 40 (NL)
€ 99,00 Oorspronkelijke prijs was: € 99,00.€ 72,00Huidige prijs is: € 72,00. incl. btw
Op voorraad
De Consul Luxe Houten Schaakset is de perfecte schaakset om thuis mee te schaken! Hij is net iets kleiner dan de Ambassador Luxe Houten Schaakset. De schaakstukken en het bord zijn met de hand gemaakt. Het schaakbord is voorzien van prachtig gedecoreerde coördinaten. De schaakstukken zijn verzwaard en gemaakt van haagbeuk en plataan. Het opvouwbare schaakbord heeft een inlegblad voor het opbergen van de schaakstukken. Dit schaakspel is gemakkelijk in te klappen en je kunt de stukken binnenin opbergen. Wanneer het spel is ingeklapt berg je het gemakkelijk op in een kast. Ideaal voor thuisgebruik!
Dit mooie spel wordt met de hand geproduceerd in Polen. De kwaliteit is daardoor aanzienlijk beter dan de goedkope nagemaakte versies uit China. Onze leverancier heeft een patent op het design van dit schaakspel en is o.a. de fabrikant voor Sunrise Chess.
Echt heel mooi 😍
22-11-2025 | SanPrachtig houten schaakbord met schaakstukken. Fijn formaat. Prettig om mee te spelen.
18-11-2025 | M. van DoornHet is voor mijn kleinzoon voor zijn verjaardag. Moet nog komen maar weet zeker dat hij hier heel blij van wordt
09-11-2025 | Els La CroisIs correct voor het beoogde verbruik
08-11-2025 | Rik De Vosmein Enkel ist begeistert
27-09-2025 | Ernst Herrig| Materiaal schaakstukken | Hout |
|---|---|
| Kleur schaakstukken | bruin / wit |
| Koningshoogte | 90 mm |
| Materiaal schaakbord | Hout |
|---|---|
| Kleur schaakbord | Bruin / wit |
| Veldmaat | 45 mm |
| Met coördinaten? | Ja |
| Verzending breedte (cm) | 24 |
|---|---|
| Verzending hoogte (cm) | 6 |
| Verzending lengte (cm) | 48 |
| Gewicht | 2 kg |
| Afmetingen | 48 × 24 × 6 cm |
Ambassador Exclusive Luxe Houten Schaakspel 52 x 52 cmVeldmaat: 50 mm
Koningshoogte: 110 mm
Senator Luxe Houten Schaakset 42 x 42 cmVeldmaat: 40 mm
Koningshoogte: 80 mm
Schaakset Tournament 5 exclusive – 48 x 48 cmStaunton Maat: 5
Veldmaat: 50 mm
Koningshoogte: 92 mm