Gratis verzending vanaf € 40 (NL)
€ 76,00 Oorspronkelijke prijs was: € 76,00.€ 49,00Huidige prijs is: € 49,00. incl. btw
Op voorraad
Deze Staunton schaakstukken maat 6 zijn van zeer hoge kwaliteit beukenhout. De set is verzwaard met metaal. Hierdoor liggen de stukken erg lekker in de hand tijdens het spelen. Aan de onderkant zijn de stukken voorzien van vilt. Zo maken de geen krassen op het bord. Deze set wordt geleverd in een met een mooi houten kistje waar je de stukken in kunt opbergen. De set bevat 2 extra koninginnen voor pionpromotie.
| Hoogte (mm) | Diameter voet (mm) | |
| Koning | 98 mm | 35 mm |
| Koningin | 83 mm | 34 mm |
| Loper | 68 mm | 31 mm |
| Paard | 62 mm | 31 mm |
| Toren | 52 mm | 30 mm |
| Pion | 46 mm | 25 mm |
Goede kwaliteit
15-03-2026 | Simon KlaassenMooie stukken. Opbergdoos is ook van kwaliteit plus twee extra dames erbij tot mijn verrassing
12-12-2025 | MarijnDe stukken zijn prima kwaliteit en mooi uitgesneden.
03-11-2025 | Rudi Van HemelrijckStukken in een kistje: nu nog beter leren schaken. Aan het materiaal ligt het niet.
08-08-2025 | AstridSet is prima, alleen het paard had iets beter gekund.
01-07-2025 | Tim| Kleur | Bruin / wit |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Gebruiksfunctie | Thuisgebruik (ervaren), Thuisgebruik (beginners), Clubs / Toernooi / Wedstrijden |
| Koningshoogte | 98 mm |
|---|---|
| Dubbele koninginnen | Ja |
| Aantal stukken | 34 |
| Staunton Maat | 6 |
|---|---|
| Gewicht | 1,03 kg |
| Afmetingen | 22 × 14 × 8 cm |
DGT Timeless houten schaakstukken verzwaard (dubbele koningin)Staunton Maat: 6
Koningshoogte: 95 mm
Zagreb 1959 schaakstukken 95 mm bruin/witStaunton Maat: 6
Koningshoogte: 95 mm
Alexander Paduk schaakstukken rood/witStaunton Maat: 7
Koningshoogte: 101 mm