Gratis verzending vanaf € 40 (NL)
€ 17,00 incl. btw
Op voorraad
Deze verzwaarde staunton plastic schaakstukken zwart/wit worden veel gebruikt voor toernooien, partijen of voor op school. Ze zijn goed te combineren met een schaakbord van ± 55 mm. Vaak worden de stukken gecombineerd met een plastic inklapbaar of oprolbaar schaakbord. De stukken worden geleverd in een polybag. De stukken zijn verzwaard, waardoor ze erg fijn spelen en stevig staan.
Er worden 2 EXTRA koninginnen meegeleverd voor pionpromotie.
| Hoogte (mm) | Diameter voet (mm) | |
| Koning | 96 mm | 37 mm |
| Koningin | 75 mm | 35 mm |
| Loper | 65 mm | 30 mm |
| Paard | 58 mm | 32 mm |
| Toren | 46 mm | 31 mm |
| Pion | 44 mm | 26 mm |
Prima prijs-kwaliteitverhouding.
09-02-2026 | Simon SmithPrima kwaliteit
06-01-2026 | Nienke BeugelinkFaire Preise, schneller Lieferung, alles bestens. 👍
22-12-2025 | Jürgen MüllenbachGoede kwaliteit
26-11-2025 | Manuel MantjeOnze jeugdschakers zijn er blij mee!
29-09-2025 | Ronald van Nimwegen| Kleur | Zwart / wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Gebruiksfunctie | Thuisgebruik (ervaren), Thuisgebruik (beginners), Clubs / Toernooi / Wedstrijden |
| Koningshoogte | 96 mm |
|---|---|
| Dubbele koninginnen | Ja |
| Aantal stukken | 34 |
| Staunton Maat | 6 |
|---|---|
| Gewicht | 0,915 kg |
| Afmetingen | 20 × 10 × 10 cm |
Toernooi schaakset met plastic bord groen/wit inklapbaar + verzwaarde plastic stukkenStaunton Maat: 6
Veldmaat: 57 mm
Koningshoogte: 96 mm
Toernooi schaakset met plastic bord bruin/wit inklapbaar + verzwaarde plastic stukkenStaunton Maat: 6
Veldmaat: 57 mm
Koningshoogte: 96 mm
Toernooi schaakset met plastic bord zwart/wit inklapbaar + verzwaarde plastic stukkenStaunton Maat: 6
Veldmaat: 57 mm
Koningshoogte: 96 mm