Gratis verzending vanaf € 40 (NL)
€ 999,00 incl. btw
Op voorraad
Elegant hout, tijdloos ontwerp
De Supreme T2 wordt standaard geleverd als een hoogwaardig schaakbord van echt hout, op toernooiformaat, met handgemaakte houten stukken in een elegante American Staunton-stijl. Deze versie wordt geleverd met extra luxe stukken: Executive Ebonized piece set. Geniet van het perfecte gevoel en het tijdloze, elegante ontwerp – mooier schaken kan bijna niet.
Connectiviteit – Draadloos en grenzeloos
Of het nu gaat om Chess.com, Lichess of vele andere schaakprogramma's: Dankzij Bluetooth en USB heeft u toegang tot alle open schaakplatforms. Speel en analyseer met uw favoriete apps – draadloos, flexibel en op elk moment te upgraden dankzij uitbreidbare firmware. Het bord ondersteunt alle bestaande ChessLink-compatibele apps en programma's, inclusief Chessbase/Fritz, Arena, Hiarcs HCE en Lucas Chess. U kunt ook alle Millennium schaakcomputermodules met een mini-Din-aansluiting gebruiken met dit bord.
Speelplezier – Thuis of op toernooien
Of u nu thuis bent, in een club of op toernooien: u bent volledig draadloos onderweg, want de Supreme T2 beschikt standaard over een krachtige batterij die dankzij zijn speciale energie-efficiëntie meer dan 15 uur speeltijd biedt. Met de extra lange data- en oplaadkabel kunt u zelfs op tafel bijladen. En raakt de stroom op tijdens een toernooi? Met een oplaadoptie via een powerbank bent u uitgerust voor zelfs de langste partijen, zelfs tijdens het spelen.
Online spelen, offline, documenteren, analyseren, trainen
Met de Supreme T2 geven wij u de ultieme schaaktool. Of u nu online wilt spelen, uw partijen op het bord wilt vastleggen, posities wilt analyseren met een krachtige schaak-GUI, of gewoon met uw vrienden wilt spelen op een schaakavond – de Supreme kan het allemaal en is te gebruiken met talloze applicaties. Flexibiliteit precies zoals u die nodig heeft.
Chess960 en meer
De ChessLink-app biedt u volledige Chess960-ondersteuning, online, offline, en zelfs met PGN-opname. U kunt uw partijen opslaan en exporteren – ideaal voor training of analyse met vrienden.
De snelste en meest betrouwbare stukherkenning ter wereld
Vergeet technische frustratie: de Supreme T2 herkent elke stukbeweging zonder storingen en razendsnel, tot wel 48 keer per seconde. Zo kunt u zich volledig concentreren op het spel – de technologie werkt voor u op de achtergrond.
Perfect overzicht
81 onzichtbaar geïntegreerde LED's tonen de zetten van uw tegenstander op het bord – duidelijk, intuïtief en beknopt. Dit betekent dat u altijd de controle behoudt, of u nu traint of meedoet aan een wedstrijd.
Duurzaamheid en service – Made in Germany
De Supreme T2 is gemaakt van robuuste, duurzame materialen, is upgradebaar en heeft een vervangbare standaardbatterij. Ontwikkeling en service komen uit Duitsland, en met onze productregistratie krijgt u een volledige driejarige garantie – voor maximale zekerheid, vandaag en in de toekomst.
| Chess specific features: | |
|---|---|
| Suitable for: | All chess lovers, from children to grandmasters |
| Additional pieces: | 2 queens additionally included |
| Pieces included: | Yes, handmade real wood premium chess pieces with integrated RFID chip, piece felt and weighted |
| Magnetic Pieces : | No |
| Piece compartment: | No, piece storage in piece bag |
| Measurements of chess board: | 55 x 55 x 2,9 cm / 21.7 x 21.7 x 1.1 inches |
| Size per square: | 5,5 x 5,5 cm / 2.17 x 2.17 inches |
| King's height: | 9.5 cm / 3.75 inches |
| Hardware: | |
| Chess board technology: | Ultra-fast RFID piece recognition |
| Move indication: | 81 LEDs (4 per chessboard), dimmable, can be switched off |
| Connection Board-Module: | Standard mini-Din cable, 4 pin |
| Connections: | Mini-Din 9V (chess computer connection), USB-C (data & charging), Bluetooth |
| Memory: | Built-in game memory in the board (in preparation) |
| Compatible chess computer modules: | M820 ChessGenius chess module , M823 The King element , M827 Chess Classics element , M920 Mephisto Phoenix |
| Necessary accessories for modules: | Mini-Din data cable, type ET-M820-DK Power supply for chess computer module |
| Software: | |
| Updateable Software : | Yes, via USB |
| Play online: | |
| Required app: | ChessLink App for Lichess (Android / iOS); Chess.com Android App, ChessConnect Browser Plugin for PC or Mac |
| Compatible devices: | Android devices from Android 6.0 with Bluetooth BLE; iOS devices; Tornelo via Windows PC |
| Supported servers: | lichess.org, chess.com, tornelo.com |
| Power supply: | |
| Batteries necessary: | No |
| Battery type: | CR18650 3,7V Li-Ion 3500mAH, exchangeable |
| Power supply included: | No, compatible with all standard USB power supplies |
| Power supply connection: | No, power supply directly via the chess computer module or USB-C |
| Dimensions & weights: | |
| Length connection cable: | 200 cm / 78.8 inch |
| Article weight: | 4,2 kg |
| Model number & age recommendation: | |
| Model number: | M880 |
| Age recommended by manufacturer: | 6 Years & Up |
Er zijn nog geen beoordelingen.
| Merk | MILLENNIUM |
|---|
| Materiaal schaakstukken | Hout |
|---|---|
| Koningshoogte | 95 mm |
| Dubbele koninginnen | Ja |
| Aantal stukken | 34 |
| Materiaal schaakbord | Hout |
|---|---|
| Veldmaat | 55 mm |
| Met coördinaten? | Nee |
| Stukherkenning | Automatische herkenning |
|---|---|
| Zetindicatie computer via | LEDs op het bord |
| Online spelen mogelijk | Ja |
| Voeding (stroom) | Ingebouwde accu, Netstroom |
| Verbindingstype | Bluetooth, USB |
|---|---|
| Gewicht | 4,2 kg |