Gratis verzending vanaf € 40 (NL)
€ 198,00 incl. btw
Op voorraad
Handgesneden Marmeren Schaakset - Zwart & Wit
Breng elegantie en vakmanschap naar de speeltafel met deze prachtige zwart-witte schaakset. Elke set is volledig met de hand gesneden uit natuurlijk marmer, wat betekent dat elk bord en elk stuk unieke aders en patronen heeft. Geen enkel schaakspel is exact hetzelfde.
| Afmetingen schaakbord: | 30 x 30 x 1,5 cm |
| Hoogte koning: | 7,5 cm |
| Materiaal: | Natuurlijk marmer |
Ideaal als exclusief cadeau of als stijlvol pronkstuk in uw interieur.
Er zijn nog geen beoordelingen.
| Merk | Italfama |
|---|---|
| Kenmerken | Met opbergruimte voor stukken |
| Gebruiksfunctie | Decoratief |
| Materiaal schaakstukken | Marmer |
|---|---|
| Kleur schaakstukken | zwart / wit |
| Koningshoogte | 75 mm |
| Dubbele koninginnen | Nee |
| Aantal stukken | 32 |
| Materiaal schaakbord | Marmer |
|---|---|
| Kleur schaakbord | Zwart / wit |
| Met coördinaten? | Nee |