Gratis verzending vanaf € 40 (NL)
€ 348,00 incl. btw
Romeinen vs. Egyptenaren - Handbeschilderde Historische Schaakset
Breng twee van de machtigste beschavingen uit de geschiedenis naar uw huiskamer met de "Romans vs. Egyptians" schaakset. Deze set is een eerbetoon aan de oudheid, waarbij de gedetailleerde Romeinse legionairs het opnemen tegen de mystieke krachten van het oude Egypte.
Zowel de schaakstukken als het schaakbord zijn vervaardigd uit hoogwaardig, massief resin (kunsthars). Elk figuur — van de fiere Romeinse centurions tot de rijk versierde Egyptische farao's — is met uiterste precisie met de hand beschilderd. Dit zorgt voor een uniek en kleurrijk schouwspel op het bord.
| Thema: | Romeinen vs. Egyptenaren (Romans vs. Egyptians) |
| Afmetingen schaakbord: | 43 x 43 cm (Veldmaat: 4,5 cm) |
| Hoogte koning: | 8 cm (Diameter voet: 2,6 cm) |
| Materiaal: | Massief Resin (Handbeschilderd) |
Een onmisbaar pronkstuk voor verzamelaars en liefhebbers van de klassieke oudheid.
Er zijn nog geen beoordelingen.
| Merk | Italfama |
|---|---|
| Gebruiksfunctie | Decoratief |
| Materiaal schaakstukken | Resin |
|---|---|
| Kleur schaakstukken | Meerkleurig |
| Koningshoogte | 80 mm |
| Dubbele koninginnen | Nee |
| Aantal stukken | 32 |
| Materiaal schaakbord | Resin |
|---|---|
| Kleur schaakbord | Bruin / wit |
| Veldmaat | 45 mm |
| Met coördinaten? | Nee |