Gratis verzending vanaf € 40 (NL)
€ 29,00 incl. btw
Op voorraad
Dit mooie schaakspel mag niet ontbreken in de spellenkast! Deze schaakset is gemaakt van essenhout. De afmetingen van het bord zijn 30 x 30 cm. De set is dus compact en je kunt hem ook nog inklappen. Zo berg je hem eenvoudig weer op in de kast, en neem je hem ook nog eens makkelijk mee op reis! Berg de stukken veilig op in het bord, zodat je ze onderweg niet kwijtraakt. Veel plezier met schaken!
Het ziet er mooi uit
06-12-2025 | Dirk Rogsieht sehr Kindlich aus
25-11-2025 | Dietmar Kretzschmar| Merk | Longfield |
|---|---|
| Kenmerken | Inklapbaar, Met opbergruimte voor stukken |
| Materiaal schaakstukken | Hout |
|---|---|
| Kleur schaakstukken | bruin / wit |
| Koningshoogte | 65 mm |
| Materiaal schaakbord | Hout |
|---|---|
| Kleur schaakbord | Bruin / wit |
| Veldmaat | 30 mm |
| Met coördinaten? | Nee |
| Gewicht | 0,7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 31 × 31 × 6 cm |
Schaakset Tournament 5 exclusive – 48 x 48 cmStaunton Maat: 5
Veldmaat: 50 mm
Koningshoogte: 92 mm
Senator Luxe Houten Schaakset 42 x 42 cmVeldmaat: 40 mm
Koningshoogte: 80 mm