Gratis verzending vanaf € 40 (NL)
€ 46,00 Oorspronkelijke prijs was: € 46,00.€ 37,00Huidige prijs is: € 37,00. incl. btw
Op voorraad
Dit compacte magnetische schaakspel neem je overal mee naartoe en berg je gemakkelijk op in de kast. Doordat de stukken magnetisch zijn vallen ze niet snel om. Je klapt het spel eenvoudig in en bergt de stukken in het bord op. Zo raak je de stukken nooit kwijt. Door het prettige formaat neem je het spel gemakkelijk mee in een tas.
precies wat je ervan zou moeten verwachten
07-03-2026 | gerard sieratSnelle levering, mooie schaakset
23-02-2026 | WijnandPrachtig bord en pionnen, heel fijn om in de vakantie mee te nemen.
03-02-2026 | M BootsPrima schaakbord
02-12-2025 | KoopmanMooi artikel
01-03-2025 | Eric Verlinde| Merk | Wegiel |
|---|---|
| Kenmerken | Inklapbaar, Magnetisch, Met opbergruimte voor stukken |
| Gebruiksfunctie | Thuisgebruik (ervaren), Thuisgebruik (beginners), Reisformaat |
| Materiaal schaakstukken | Hout |
|---|---|
| Kleur schaakstukken | bruin / wit |
| Koningshoogte | 45 mm |
| Materiaal schaakbord | Hout |
|---|---|
| Kleur schaakbord | Bruin / wit |
| Veldmaat | 26 mm |
| Met coördinaten? | Ja |
| Gewicht | 0,560 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 28 × 14 × 5 cm |