DGT Centaur schaakcomputer (bord + stukken)

(6 klantbeoordelingen)

DGT Centaur schaakcomputer (bord + stukken)

(6 klantbeoordelingen)
De DGT Centaur schaakcomputer is de nieuwste schaakcomputer, ontwikkeld door DGT. Deze schaakcomputer geeft je de mogelijkheid om te winnen, te leren, en vooral om plezier te hebben! Neem hem mee in de handige travel bag!

Oorspronkelijke prijs was: € 339,00.Huidige prijs is: € 298,00. incl. btw

Uitverkocht

Email when stock available

iDEAL logo
MasterCard Logo
Bancontact logo

Beschrijving

De DGT Centaur schaakcomputer is een revolutionaire en innovatieve schaakcomputer. Met zijn strakke ontwerp, LED-lampjes die de zet van de computer aangeven en energiezuinige e-paper display. Maar bovenal is de DGT Centaur uniek omdat hij zich automatisch aanpast aan jouw speelniveau! Zodoende geeft hij je een eerlijke kans om van hem te winnen.

Andere schaakcomputers zijn vaak niet leuk om tegen te spelen omdat ze programma’s hebben die zelfs voor grootmeesters te sterk zijn. Dit maakt hen onmogelijk om te verslaan. En het speelniveau te laag instellen op dergelijke computers zorgt ervoor dat je op een onnatuurlijke manier moet gaan spelen. Dat maakt het spelen een stuk minder leuk.

De DGT Centaur is echter altijd binnen handbereik om je uit te dagen, om je spel te helpen ontwikkelen en om je scherp te houden! Door het lichtgewicht ontwerp is de computer ook nog eens gemakkelijk mee te nemen. Speciaal om hem mee te nemen is er een Travel Bag beschikbaar.

Deze schaakcomputer is gegarandeerd de ideale schaakpartner die ook nog eens altijd zin en tijd heeft om met jou een potje te schaken! Ook al speel je tegen een computer, je speelt wel met echte stukken en op een echt bord. Dat speelt veel prettiger dan wanneer je op een beeldscherm tegen een computer speelt.

ELO rating: 300 - 3000

Standaard staat Centaur op de taal Engels ingesteld. Het menu kan weergegeven worden in de volgende talen: Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Nederlands, Pools, Russisch en Turks.

DGT Centaur schaakcomputer

De DGT Centaur schaakcomputer past zich op een zeer menselijke manier aan jouw niveau en speelsterkte aan. Het sensorbord weet automatisch waar alle stukken zijn, dus doe gewoon je zet en de Centaur zal reageren door de vierkanten te markeren met de ronde LED-lampjes om zijn zet aan te geven. De computer heeft geen andere computers, tablets of online schaakprogramma's nodig om te functioneren. Er zit een oplaadbare interne batterij bij.

Specificaties DGT Centaur

In de tabel vind je de specificaties van de DGT Centaur schaakcomputer.

Stroomvoorziening USB adapter en USB kabel inbegrepen
Buitenkant gemaakt van PC plastic met hoge kwaliteitsbedrukking schaakoppervlak
Display e-Paper display
Bord Sensor bord
Afmeting van het bord 44,5 x 40 x 1 cm
Afmeting van het totale speelveld 40 x 40 cm
Afmeting van de schaakvelden 48 x 48 mm
Schaakstukken DGT Design Centaur Pieces
Koningshoogte 86mm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Verpakking 46,5 x 40,5 x 6,0 cm / 2,3 kg
EAN code 8717662821837

Handleiding, garantie en meer

Op de DGT Centaur schaakcomputer zit 2 jaar fabrieksgarantie. Meer weten over deze schaakcomputer? In de handleiding vindt u uitgebreide informatie over het product, garantievoorwaarden en meer.

Klantbeoordelingen

★★★★★

Uitstekende kwaliteit.

21-09-2025 | Wilfred van Elzakker
★★★★★

mooi product

28-08-2025 | KR Donau
★★★★★

Topartikel.

24-08-2025 | Tim Rollé
★★★★★

Fijn bord, mooie kwaliteit schaakstukken mooie techniek

01-03-2025 | Sander ván der Werf
★★★★★

Zie bovenstaande mening en ervaring.

03-01-2025 | John Muller
Meer reviews laden

Specificaties

Algemene kenmerken

Merk

Digital Game Technology (DGT)

Schaakstukken

Materiaal schaakstukken

Kunststof

Schaakbord

Materiaal schaakbord

Kunststof

Veldmaat

48 mm

Met coördinaten?

Nee

Schaakcomputer

Stukherkenning

Automatische herkenning

Zetindicatie computer via

LEDs op het bord

Overige

Verzending breedte (cm)

40,5

Verzending hoogte (cm)

6

Verzending lengte (cm)

46,5

Gewicht 2,3 kg
Afmetingen 46,5 × 40,5 × 6 cm