Gratis verzending vanaf € 40 (NL)
€ 36,00 incl. btw
Op voorraad
Dit mooie schaakspel mag niet ontbreken in de spellenkast! Deze schaakset is gemaakt van essenhout. De afmetingen van het bord zijn 38 x 38 cm. De set is dus compact en je kunt hem ook nog inklappen. Zo berg je hem eenvoudig weer op in de kast, en neem je hem ook nog eens makkelijk mee op reis! Berg de stukken veilig op in het bord, zodat je ze onderweg niet kwijtraakt. Veel plezier met schaken!
Prima product voor het geld
22-04-2026 | Rob PietermanAfwerking is behoorlijk mooi voor de prijs. Blij met deze set.
06-01-2026 | Daniel van D.Echt een mooi en groot schaakbord zonder dat het te groot is. Het is van mooi houd gemaakt en is van goede kwaliteit, het bord en de stukken.
12-12-2025 | JuliettePrijs kwaliteit is goed
04-08-2025 | Gustav SmitsZiet er mooi uit
01-12-2024 | Geja Van der Wijk| Merk | Longfield |
|---|---|
| Kenmerken | Inklapbaar, Met opbergruimte voor stukken |
| Gebruiksfunctie | Thuisgebruik (ervaren), Thuisgebruik (beginners) |
| Materiaal schaakstukken | Hout |
|---|---|
| Kleur schaakstukken | bruin / wit |
| Koningshoogte | 77 mm |
| Materiaal schaakbord | Hout |
|---|---|
| Kleur schaakbord | Bruin / wit |
| Veldmaat | 45 mm |
| Met coördinaten? | Nee |
| Gewicht | 0,7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 38 × 38 × 5,4 cm |
Schaakset Tournament 5 exclusive – 48 x 48 cmStaunton Maat: 5
Veldmaat: 50 mm
Koningshoogte: 92 mm
Senator Luxe Houten Schaakset 42 x 42 cmVeldmaat: 40 mm
Koningshoogte: 80 mm