Gratis verzending vanaf € 40 (NL)
€ 899,00 incl. btw
Als je op zoek bent naar een schaakbord dat je alle mogelijkheden biedt die je je als hobbyspeler kunt wensen, dan is de Mephisto T55 precies wat je nodig hebt.
Met de snelste en meest stabiele stukkenherkenning ter wereld beleef je schaken op een nieuw niveau, net als talloze schaakprofessionals vóór jou.
Het is gemaakt van hout en biedt een esthetische en aangename spelervaring. De met de hand vervaardigde stukken zijn zwaar, van hoge kwaliteit en bevatten een geïntegreerde RFID-chip die hun positie automatisch herkent. Het bord heeft een speciaal geharde oppervlakte die het beschermt tegen krassen en slijtage.
Het heeft een formaat van 55 x 55 cm, wat overeenkomt met toernooistandaarden, en biedt daardoor een realistische spelervaring. De 81 onzichtbaar in de velden geïntegreerde LED’s tonen je de zetten van je tegenstander of je schaaksoftware. Je kunt de LED’s ook uitschakelen wanneer je ze niet nodig hebt.
De ChessLink-module is al inbegrepen en maakt het mogelijk om verbinding te maken met online platforms zoals Chess.com en Lichess.org. Je kunt online spelen via je smartphone, tablet of pc, of direct met de Mephisto Phoenix schaakcomputer, die een speelsterkte tot 3500 ELO heeft.
Hij is compatibel met veel schaakprogramma’s die je helpen je spel te verbeteren. Je kunt Hiarcs Chess Explorer gebruiken, een krachtig analyse- en databasetool, of hem gebruiken met andere programma’s zoals Arena, Fritz of Chessbase. Via de Chess Connect-software heb je ook toegang tot de platforms Chess.com en Lichess.org. Dit geeft je toegang tot uitgebreide openingsbibliotheken, tactische oefeningen, Chess960 en nog veel meer. Ook kun je je partijen opslaan en op elk moment weer oproepen.
Het bord is eenvoudig te gebruiken: je hebt alleen de meegeleverde kabel nodig om je bord aan te sluiten op de ChessLink-module of een schaakcomputermodule.
De verbinding met andere apparaten verloopt draadloos via Bluetooth of met een USB-kabel. Dankzij de Hot Swap-stukken kun je op elk moment stukken van andere Supreme Tournament-borden gebruiken als je een stuk verliest.
Het is modulair en uitbreidbaar. Je kunt je Mephisto T55 E-Board aansluiten op andere Millennium schaakcomputermodules, zoals de Chess Classics Element of de Mephisto Phoenix. Zo kun je naast online schaken tegen andere spelers, ook tegen de computer schaken.
Je kunt ook de ChessVolt gebruiken om je bord van stroom te voorzien als er geen stopcontact in de buurt is.
| Chess specific features: | |
|---|---|
| Suitable for: | All chess lovers, from children to grandmasters |
| Additional pieces: | 2 queens additionally included |
| Pieces included: | Yes, handmade real wood premium chess pieces with integrated RFID chip, piece felt and weights in American Staunton 3.75 style |
| Magnetic Pieces : | No |
| Piece compartment: | No, piece storage in premium packaging |
| King's height: | 9.5 cm / 3.75 inches |
| Hardware: | |
| Chess board technology: | Ultra-fast RFID piece recognition |
| Move indication: | 81 LEDs (4 per chessboard), dimmable, can be switched off |
| Connection Board-Module: | Standard mini-Din cable, 4 pin |
| Play online: | |
| Included accessories: | ChessLink Module M822 |
| Required app: | ChessLink App for Lichess (Android / iOS); Chess.com Android App, ChessConnect Browser Plugin for PC or Mac |
| Compatible devices: | Android end devices from Android 6.0 with Bluetooth BLE or iOS mobile devices; Chessconnect for PC/Mac; Tornelo via Windows PC |
| Supported servers: | lichess.org, chess.com, tornelo.com |
| Power supply: | |
| Batteries necessary: | No |
| Power supply included: | Yes, with interchangeable attachments for EU / UK / US (for connection to the respective module used) |
| Dimensions & weights: | |
| Measurements of product: | 55 x 55 x 2 cm / 21.7 x 21.7 x 0.78 inches |
| Length connection cable: | 100 cm / 39.4 inches |
| Article weight: | 4,2 kg |
| Model number & age recommendation: | |
| Model number: | M851 |
| Age recommended by manufacturer: | 6 Years & Up |
Er zijn nog geen beoordelingen.
| Merk | MILLENNIUM |
|---|
| Materiaal schaakstukken | Hout |
|---|
| Materiaal schaakbord | Hout |
|---|---|
| Met coördinaten? | Nee |
| Stukherkenning | Automatische herkenning |
|---|---|
| Zetindicatie computer via | LEDs op het bord |