Gratis verzending vanaf € 40 (NL)
€ 899,00 incl. btw
Uitverkocht
De Supreme Tournament 55 E-Board is het perfecte schaakbord voor iedereen die graag schaakt op een echt houten bord, maar ook wil profiteren van de voordelen van de digitale wereld. Met de Supreme Tournament 55 kun je online tegen andere spelers schaken, analyseren, trainen, je partijen opslaan en overzetten, allemaal met een officieel schaakbord op toernooiformaat en hoogwaardige houten schaakstukken.
Het bord is gemaakt van hout en biedt een esthetische en aangename speelervaring. De handgemaakte stukken zijn zwaar, van hoge kwaliteit en voorzien van een geïntegreerde RFID-chip die automatisch hun positie herkent. Het bord heeft een speciaal geharde oppervlakte die het beschermt tegen krassen en slijtage.
Met een formaat van 55 x 55 cm voldoet het aan de toernooistandaarden en biedt het een realistische speelervaring. De 81 LED's, die onzichtbaar in de velden zijn geïntegreerd, tonen de zetten van je tegenstander of van je schaaksoftware. Je kunt de LED's ook uitschakelen als je ze niet nodig hebt.
De ChessLink-module is al inbegrepen en stelt je in staat om verbinding te maken met online platforms zoals Chess.com en Lichess.org. Je kunt online spelen via je smartphone, tablet of pc, of direct met de Mephisto Phoenix schaakcomputer, die een speelsterkte heeft tot 3500 ELO.
Het bord is compatibel met veel schaakprogramma's die je helpen om je spel te verbeteren. Je kunt gebruikmaken van Hiarcs Chess Explorer, een krachtig analyse- en databankhulpmiddel, of het bord verbinden met andere programma's zoals Arena, Fritz of Chessbase. Via de Chess Connect-software krijg je ook toegang tot de platforms Chess.com en Lichess.org, met uitgebreide openingsbibliotheken, tactische oefeningen, Chess960 en meer. Daarnaast kun je je partijen opslaan en op elk moment opnieuw bekijken.
Het bord is modulair en uitbreidbaar. Je kunt je Supreme Tournament E-Board verbinden met andere Millennium schaakcomputermodules, zoals de Chess Classics Element of de Mephisto Phoenix. Je kunt ook de ChessVolt gebruiken om je bord van stroom te voorzien als er geen stopcontact in de buurt is. Voor opslag en transport kun je gebruikmaken van onze optionele flightcases, die op maat zijn gemaakt en stevig zijn.
Het bord is eenvoudig te bedienen: je hebt alleen de meegeleverde kabel nodig om je bord aan te sluiten op de ChessLink-module of een schaakcomputermodule. De verbinding met andere apparaten verloopt draadloos via Bluetooth of via een USB-kabel. Met de Hot Swap-stukken kun je op elk moment stukken van andere Supreme Tournament-borden gebruiken als je een stuk kwijtraakt.
Als je op zoek bent naar een schaakbord dat je alle mogelijkheden biedt die je als hobbyspeler maar kunt wensen, dan is de Supreme Tournament 55 precies wat je zoekt. Met de snelste en meest stabiele herkenning van schaakstukken ter wereld beleef je schaken op een nieuw niveau, net zoals talloze schaakprofessionals voor jou.
Taal instellingen ChessLink app: Engels of Duits
| Chess-specific properties | |
| Suitable for | Everyone who loves chess and values an electronic wooden chessboard in official tournament size with high-quality pieces. |
| Game pieces included | Yes, handmade real wood premium chess pieces with integrated RFID chip, piece felt and weights in American Staunton 3.75 style. |
| Additional figures | 2 additional ladies included |
| Magnetic figures | No |
| Figure compartment | Figure storage in premium packaging |
| Chessboard dimensions | 55 x 55 x 2 cm / 21.7 x 21.7 x 0.79 inches |
| Size per pitch | 5,5 x 5,5 cm / 2.17 x 2.17 inches |
| Koningshoogte | 9.5 cm / 3.75 inches |
| Hardware | |
| Board-computer connection | Standard Mini-Din cable, 4-pin |
| Checkerboard technology | Ultra-fast RFID figure recognition |
| Train display | 81 LEDs (4 per bay), multi-level dimmable, can be switched off |
| Play online | |
| Accessories included | ChessLink module M822 |
| Necessary app | ChessLink App for Lichess (Android / iOS); Chess.com Android App, ChessConnect Browser Plugin for PC or Mac |
| Compatible end devices | Android end devices from Android 6.0 with Bluetooth BLE or iOS mobile devices; ChesssConnect for PC/Mac; Tornelo via Windows PC |
| Supported servers | Lichess.org, Chess.com, Tornelo.com |
| Compatible products | |
| Play with applications or online | M822 ChessLink (already included) |
| Chess computer modules | M820 ChessGenius chess module
M823 The King Element M827 Chess Classics Element M920 Mephisto Phoenix |
| Power supply | M825 ChessVolt (up to 10 hours continuous operation with M822) |
| Power supply | |
| Batteries required | No |
| Power supply connection | No, power supply directly via the ChessLink or chess computer module |
| Power supply unit included | Yes, with interchangeable attachments for EU / UK / US (for connection to the respective module used) |
| Scope of delivery | |
| Chessboard | 1 x |
| Chess pieces | 1 complete set, incl. 2 additional ladies |
| Power supply unit | 1 x, for operating the separately available modules |
| ChessLink module | 1 x for connection with chess apps via Bluetooth and USB |
| Connection cable | 1 x, for connecting the separately available modules |
| Operating instructions | 1 x |
| Premium storage box | 1 x, with additional space for Element chess computer module, ChessLink and ChessVolt |
| Dimensions and weights | |
| Chessboard dimensions | 55 x 55 x 2 cm |
| Length of connecting cable | 100 cm |
| Gross article weight | 7.4 KG |
| Net article weight | 4.2 KG |
| Model number and age recommendation | |
| Model number | M851 |
| Age recommended by the manufacturer | from 6 years |
Er zijn nog geen beoordelingen.
| Merk | MILLENNIUM |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Gebruiksfunctie | Thuisgebruik (ervaren), Clubs / Toernooi / Wedstrijden |
| Stukherkenning | Automatische herkenning |
|---|---|
| Zetindicatie computer via | LEDs op het bord |
| Online spelen mogelijk | Ja |
| Voeding (stroom) | Netstroom |